Shqipëri
    |         |    
Ти си повеќе од пријател... ти си ми сѐ! | AVON Македонија

Aromat e reja nga koleksioni EVE

Secila prej nesh, eshte e ndryshme. Ne luajme role te ndryshme ne jetet tona. Larmia eshte thelbi i natyres se çdo femre. Ne adhurojme te shprehim feminilitetin tone, dhe kete e bejme ne shume menyra: nepermjet pamjes, mendimeve qe shprehim apo stilit te jeteses. 

Edhe Parfumi eshte nje nga opsionet: arma e padukshme, sekrete por e fuqishme qe shpreh personalitetin tone. Thelbi i te qenit grua ka frymezuar aromat e koleksionit te jashtezakonshem EVE, krijuar per te manifestuar feminilitetin trajtuar si magjepsese, e sigurt dhe elegante.

Koleksioni EVE ofron nje zgjedhje aromash te kombinuara ne perfeksion krijuar nga parfumieret me te njohur ne bote. Kjo marke i njeh femrat si natyra komplekse dhe me shume emocione, ndaj i jep atyre mundesine te shprehin ate qe jane ne te vertete, me aromen qe i pershtatet me se miri me personalitetin dhe deshirat e tyre.

Asnje femer nuk eshte vetem 1 dimensionale, dhe as aroma e saj nuk duhet te jete.

Lidhja e perbashket midis 3 aromave EVE Discovery eshte nje strukture ekskluzive, e cila kap thelbin e vertete te femrave qe shkruajne historine e jetes se tyre.

Ajo permban nje perzierje elegante te frutave te kuqe, drureve dhe notave te luleve per te ekspozuar energjine femerore dhe individualitetin e çdo femre.

Cilen pjese te personalitetit tend do te deshiroje te shfaqje?

 

ALLURING – per nje femer sensuale e cila fsheh dhe ruan nje sekret intrigues.

Kategoria e aromes lule drurore orientale

Tundo me bukurine dhe aromen magjike te nerolit magnetizues, kumbulles lejla dhe drurit sandal shkelqyes.

 

CONFIDENT– per nje femer rrezatuese dhe frymezuese e cila di çfare deshiron dhe si mund ta arrije ate.

Kategoria e aromes: vanilja dru orientale

Shfaqe guximin tend me aromen e hapur dhe optimiste fragipani, notat e frutave te egra freskuese dhe drurin e lisit.

 

ELEGANCE­– per nje femer te sofistikuar, te hareshme dhe me hijeshi

Kategoria e aromes: myshku i frutave lule

Thekso sharmin tend dhe behu e paharrueshme me prekjen e notave te jaseminit, sheges dhe drurit amber magjepses.

Frymezohu dhe nxirr ne pah me te miren tende!