Shqipëri
    |         |         |    
Black Friday: ato qe nuk mund t’i HUMBASËSH kurrë - AVON Albania

Black Friday: ato qe nuk mund t’i HUMBASËSH kurrë!

Black Friday, qe eshte ne Nentor, vjen me shume oferta speciale nga te cilat mund te perfitosh. Por, ku duhet te fokusohesh kete vit ne Avon?

Si çdo vit, ne ofrojme zbritje fantastike nga te cilat TI DUHET TE PERFITOSH! Black Friday eshte momenti me i mire per te blere produktet kozmetike me zbritje, te provosh disa produkte te reja, ose te blesh dhuratat e Festave te Fundvitit. Por, çfare kemi pergatitur kete vit per ju?

  1. Aroma e re – TI e re!

Kete vit ne ofertat tona Black Friday do te gjeni parfume deri ne 60% zbritje si aroma Avon Sensuelle! Ajo eshte aroma perfekte per femrat qe adhurojne sensualitetin dhe feminilietetin. Parfumi eshte ideal per nje takim, per nje mbremje romantike apo naten e nderrimit te Viteve!

  1. Oh, aksesoret!

Black Friday eshte nje mundesi e mire per te perfituar nga ofertat e aksesoreve moderne dhe qe ruajne nje bukuri te perjetshme pavaresisht sezonit apo modes.  Bizhute “Eternal Collection”, padyshim qe futen ne kete kategori. Ju do te mhaniteni nga bizhute e argjendta me diamant te vertete me nje çmim te adhurueshem. Nuk duhet t’i humbisni!

Black Friday: ato qe nuk mund t’i HUMBASËSH kurrë!
  1. Produktet e perkujdesit per lekuren

Nje nga avantazhet kryesore te ofertave Black Friday, eshte gjetja e produkteve te perdorimit te perditshem me nje çmim minimal. Nese je nje blerese apo adhuruese e ofertave te tilla, sigurohu te perfitosh nga keto te fundit ne Avon. Kushtoji rendesi produkteve nga linja Anew- midis te cilave edhe serumit Ultimate Supreme dhe serumit kundra moshe Anew Clinical me retinol, qe vijne me deri ne 70% zbritje!

Ato jane gjithashtu, Dhurata perfekte per mamin dhe gjyshen!

  1. Shkelqimi i Pushimeve!

Black Friday vjen para pushimeve dimerore te festave te fundvitit, ndaj jane edhe periudha me e mire per te ndryshuar disa gjera. Per te gjitha fermat qe duan te shkelqejne gjate kesaj periudhe te paharrueshme, ne kemi faqe speciale te quajtur “Metal-mania”. Ketu do te gjeni produktet kozmetike dhe llaket per thonjte qe terheqin me xixellimin dhe ngjyrat e pasura e te veçanta. Ato jane shume te pershtatshme jo vetem ne prag festash por edhe per takimet familjare apo diten e Krishtlindjeve. Mos harro per te Kuqin e Buzeve ose Shkelqyesin! Pamja e buzeve shpesh siguron look-un final per makiazhin e pushimeve! Zgjidh nuancen e preferuar per festa!

‘’Gjueti’’ e lumtur shitjesh!